Recenzja telefonu Infocus M810T: Równa wysokiej jakości telefonom w niskiej cenie

InFocus to amerykańska firma, która wjeżdżała do Wietnamu z produktami do projektorów. Niedawno firma wróciła z produktem na smartfony, a mianowicie InFocus M810T. InFocus M810T jest obecnie najgorętszym smartfonem z wszechstronną, zaawansowaną konfiguracją telefonu, ale w wyjątkowo niskiej cenie.

Ekran
Infocus M810T ma 5,5-calowy ekran z panelem IPS o rozdzielczości FullHD i gęstości pikseli 401ppi, co zapewnia nie tylko ostry obraz, ale także wyraźną widoczność pod każdym kątem i całkiem nieźle radzi sobie na zewnątrz. Ekran InFocus M810T ma również tryb filtra światła niebieskiego, który pomaga uniknąć zmęczenia oczu podczas długotrwałego użytkowania.
Stabilna wydajność
Oprócz pięknego designu, wydajność urządzenia dorównuje wysokiej klasy telefonom o cenie od 5 do 6 milionów VND. Infocus M810T jest wyposażony w czterordzeniowy układ Qualcomm S801 2,5 GHz, potężny procesor graficzny Adreno 330 GPU z 2 GB pamięci RAM. Dzięki niskiej cenie, wyposażony w ogromną konfigurację, Infocus M810T może dobrze wykonywać od prostych do złożonych zadań, nawet gry walki z wysoką grafiką bez opóźnień i szarpnięć w ogóle.
Prawdziwa kamera
Główny aparat urządzenia ma rozdzielczość 13 MP z przysłoną f/2,2 z 2 błyskami poniżej, aparat do selfie to 5 MP wraz z wieloma trybami fotografowania, takimi jak przechwytywanie obiektów, robienie dynamicznych zdjęć,… Cena jest całkiem dobra w odpowiednie warunki oświetleniowe.
Żywotność baterii
Infocus M810T ma baterię 2600 mAh, która pozwala na używanie go przez podstawowy dzień. Przy ciągłym użytkowaniu na normalnych poziomach urządzenie daje czas działania około 5h46 minut, a podczas grania w głośne gry wytrzymuje tylko około 3 godzin.
Ogólnie rzecz biorąc, InFocus M810T to smartfon o luksusowym wyglądzie z 2 szklanymi bokami, świetnej konfiguracji z szerokim ekranem, dobrej wydajności porównywalnej z telefonami z wyższej półki, ale w niezwykle tanim przedziale cenowym wynoszącym 3-4 miliony dolarów. Jeśli potrzebujesz telefonu w cenie studenckiej, ale o wysokiej konfiguracji i pięknym wyglądzie, to zdecydowanie jest to telefon, którego nie powinieneś przegapić.
Oficjalne ogłoszenie: Ninh Binh Web (pod GiuseArt) nie współpracuje z nikim w celu sprzedaży motywów WordPress, a także nie prowadzi sprzedaży w żadnych kanałach poza Facebookiem i oficjalnym zalo.
Obsługujemy tylko klientów, którzy kupują oryginalny kod źródłowy. Niezależnie od tego, co zapłacisz, klienci powinni rozważyć zakup taniego kodu źródłowego nieznanego pochodzenia i późniejszego braku wsparcia! Dziękuję Ci!