Wólka Kosowska Centrum Handlowe Chińskie, Tureckie, Polskie, Asg, Eacc

Witajcie w naszej internetowej hurtowni odzieży i obuwia wolkafashion.pl ! Jest to miejsce, gdzie możecie szybko i bezpiecznie kupić towary z centrum handlowego Wólka Kosowska koło Warszawy

Zespół:https://www.wolkafashion.pl/obuwie.aspx

hurtownia internetowa odziezy obuwia i bielizny.

Towary pochodzą głównie z Chin, Wietnamu, Turcji , Włoch i Polski. Dla ułatwienia zakupów dokonano branżowego podziału hal na: hale Polską , GD, EACC i ASG. Mając na uwadze zadowolenie naszych klientów stworzono również hurtownie internetową , co jest szczególnie wygodne dla klientów dokonujących zakupów hurtowych, którzy w jednym miejscu mogą zapoznać się z ofertą wielu firm i wybrać najbardziej atrakcyjną z pewnością zaoszczędzi to cenny czas i obniży koszty transportu.

Specjalizujemy się w zaopatrywaniu sklepów odzieżowych oraz butików na terenie całej Polski w towary z różnych państw m.in. z Chin, Wietnamu , Turcji czy Włoch .

Oferujemy Państwu odzież dziecięcą, młodzieżową, damską i męską oraz obuwie i dodatki. Asortyment jest stale aktualizowany i poszerzany o nowe produkty, wedle Państwa upodobań i oczekiwań. W związku z powyższym jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i uwagi. Posiadamy również dział pod nazwą “wkrótce w ofercie”, gdzie przedstawiamy towary, które mają wkrótce wejść do sprzedaży.

Proponujemy wygodne i bezpieczne dokonywanie zakupów, bez konieczności przyjazdu. Z pewnością zaoszczędzi to Państwa cenny czas i obniży koszty transportu. Dla klientów, którzy preferują klasyczny model handlu, nasza strona spełnia rolę prezentacji, umożliwia dokładne zapoznanie się z aktualną ofertą i przygotowanie się do bezpośrednich zakupów w wólka centrum w miejscowości Wólka Kosowska.

Jeżeli poszukujecie Państwo rzetelnego partnera zapraszamy do współpracy oraz życzymy udanych zakupów w wolkafashion.pl !

We also accept orders from abroad, you can contact us in English or Polish by email in order to get more information about your chosen products and shipping cost.

Telefon komórkowy: +48 576 547 927

Infolinia
poniedziałek-piątek
7:00 – 16:00